ترند‌های رنگ مو

ترندهای رنگ مو به طور مداوم در حال تغییر است، با تکنیک‌ها، رنگ‌ها و مدل‌های جدید همیشه ظاهر می‌شوند. در سال‌های اخیر، شاهد افزایش محبوبیت رنگ‌ موهای منحصربه‌فرد و تکنیک‌های خلاقانه رنگ‌ کردن مو، و همچنین همیشه علاقه‌مند به ظاهر طبیعی و کم‌نظیر بوده‌ایم. یکی از بزرگ‌ترین گرایش‌ها در رنگ مو در حال حاضر، هایلایت “مانی پیس یا فیس فریم” است.

این تکنیک شامل اضافه کردن هایلایت‌های روشن اطراف فریم صورت در قسمت‌های جلویی مو می‌باشد، که ایجاد جلوه‌ای چشمگیر و چشم‌نواز می‌کند. فیس فریم را می‌توان در رنگ‌های مختلف، از بلوند کلاسیک تا صورتی پررنگ یا آبی انجام داد.

روت شدو

یکی دیگر از روند محبوب، تکنیک “روت شدو” است که شامل باقی ماندن رنگ طبیعی ریشه مو و ترکیب شدن تدریجی به رنگ روشن‌تر یا روشن‌تر به سمت انتهای مو است. این سبک یک گرادیان نرم و طبیعی ایجاد می‌کند و نگهداری آسانی دارد و می‌تواند چندین ماه بدون نیاز به ترمیم دوام داشته باشد.

از نظر تنوع رنگی، رنگ‌های پاستلی و رنگ‌های روشن و شاد همچنان انتخاب‌های محبوبی هستند. درحال حاضر رنگ‌هایی مانند یاسی، آبی پاستلی و رزگلد ترند هستند به‌ویژه رنگ‌های زنده مانند سرخابی، آبی برقی و سبز روشن مورد توجه هستند. این رنگ‌ها را می‌توان در تکنیک‌های آمبره یا بالیاژ برای ایجاد ظاهری جسورانه و منحصربه‌فرد استفاده کرد.

برای کسانی که ظاهر طبیعی‌تری را ترجیح می‌دهند، ترند رو به رشدی به سمت «لکه‌کردن ریشه» وجود دارد که شامل استفاده از یک گرادیان رنگ ظریف برای ترکیب ریشه‌های مو با بقیه رنگ است. این می‌تواند ظاهری نرم و زنده ایجاد کند که نگهداری آن آسان است و طبیعی به نظر می‌رسد.

به‌طور‌کلی، جدیدترین ترندهای رنگ مو همه چیز در مورد خلاقیت و فردیت است. از سایه‌های روشن و پررنگ گرفته تا شیب رنگ‌های ظریف و طبیعی، امکانات بی‌پایانی برای کسانی که می‌خواهند رنگ موهای خود را آزمایش کنند وجود دارد. فرقی نمی‌کند به دنبال یک تحول چشمگیر باشید یا تغییر کوچک، یک مدل رنگ موی جدید وجود دارد که برای شما عالی است.