همه چیز از اینجا شروع شد

اوژن اشتهارد © (سهامی خاص) در سال 1378 توسط آقایان علی سجادی و مهدی حسینی تاسیس شد. پس از چند سال با مطالعات و تحقیقات انجام شده توسط کارشناسان و مدیران ارشد شرکت اوژن، تصمیم بر آن شد تا با آزمایشگاه کاراسا در اسپانیا جلسه‌ای داشته باشند. اوژن در شرف تولید محصولات خود تحت لیسانس آزمایشگاه‌های کاراسا بود. سرانجام دو دوست و شریک قدیمی آقایان علی سجادی و مهدی حسینی عازم کاراسا(شهری در اسپانیا) شدند و داستان ما از اینجا شروع می‌شود.

آزمایشگاه farvital-carasa در سال 1930 توسط آقای Emiliano Carasa تاسیس شد.

شروع یک دوستی …

اوژن اشتهارد© (سهامی خاص) در سال 1378 توسط آقایان مهدی حسینی که پیش از آن سابقه طلایی در فروش محصولات مراقبتی رنگ مو داشته و آقای علی سجادی که در دهه گذشته تحقیقات خود را در زمینه تولید لوازم آرایشی (به‌ویژه رنگ مو و اکسیدان) آغاز کرده بود، تاسیس شد. در واقع او یک مدیر تولید فنی در آزمایشگاه Yeti بود. او همچنین سابقه زیادی در تولید لوازم آرایشی، تحت مجوز برخی از معروف‌ترین برندها مانند OldSpice، Pierre Cardin، Vershaw، Channel و … در دهه 1970 داشت.

اولین در ایران

مهندس علی سجادی، بعنوان یک دانشمند در زمینه شیمی سالیان سال مشغول به فعالیت های علمی بوده است. وی در سال‌های دانشجویی فعالیت‌های علمی ثبت شده بسیاری از خود به‌جای گذاشته؛ مانند تولید استئارات منیزیم برای اولین بار در ایران و کشف و تولید فرمولاسیون رنگ مو برای اولین بار در ایران

پیشگامان صنعت آرایشی و بهداشتی

اولین فرمولاسیون ساخته شده برای اکسیدان در ایران!

آقای سجادی اولین شخص در ایران بود که برای اکسیدان، فرمولاسیون ساخت و حدود 10 سال بود که مردم بازار تنها اکسیدان ایرانی را با نام “اکسیدان آقای سجادی” می‌شناختند.

اولین فرمولاسیون ساخت رنگ مو در ایران

بعد از واردات انبوه رنگ مو از خارج از کشور، آقای سجادی با افتخار اولین فرمولاسیون رنگ مو در ایران را کشف کرد. او رنگ را پس از اختراع خود ساخت و نام تجاری‌اش را به نام آلبورا ثبت کرد.

اولین تانک مخصوص رنگ مو

تانک رنگ و صفحات تولیدی باید شکل بخصوصی از نوعی ماده خاص باشد تا بتوان رنگ مو را در آن نگهداری کرد. آقای سجادی پس از تلاش‌های بسیار سرانجام موفق به ساخت این مخزن با شرایط مذکور شد و آن را تا امروز به‌روز نگه داشته است.

آزمایشگاه‌ها

آزمایشگاه با 200 متر مربع مساحت

قسمت بسته‌بندی

600 متر مربع برای منطقه بسته‌بندی لوازم آرایشی

انبار

1900 متر مربع برای نگهداری مواد اولیه و مواد اولیه

چرا اوژن ؟

کمپانی اوژن اشتهارد® از سال 1378 شروع به ساخت بازار خود کرده و بسیاری از برندهای معروف را توسعه داده است. ما در اثبات کیفیت محصولات به مشتریان همواره موفق بوده‌ایم چرا که با تعهدات قاطعانه زیادی نسبت به برندهای مجموعه اوژن اعتماد دوچندانی در فضای جامعه نسبت به برندهای اوژن به وجود آورده‌ایم.

ما تاکنون بیش از 192 محصول مختلف برای 14 برند تولید کرده‌ایم که به تنهایی گواه ظرفیت تولید عالی اوژن خواهد بود.

ما طی 23 سال گذشته محصولات زیادی را با برندهای مختلف تولید کرده‌ایم و مفتخریم که سهم زیادی از بازار در بین سایر برندها را داریم که این نشان از کیفیت محصولات اوژن می‌باشد.

محوطه تولید لوازم آرایشی اوژن که 5000 متر مربع است در نوع خود منحصر به فرد بوده و با به‌روزترین ماشین‌آلات روز دنیا تجهیز شده است.

22000 متر مربع برای ذخیره‌سازی محصول نهایی

اوژن به عنوان یک شرکت با تجربیات کافی و تحقیقات انجام شده به روز، اکنون به یکی از معتبرترین منابع برای شروع یک تجارت نوپا تبدیل شده است.

اوژن طی سال‌ها حضور مستدام و قوی در بازارهای مختلف اعتبار بالایی را بین مردم در میان سایر رقبا کسب کرده است. کیفیت رازهای گوناگونی دارد و کلیدی‌ترین آنها تجربه طولانی است چرا که مصرف کننده با خیال راحت به محصولات تولید شده توسط اوژن اعتماد می‌کند.

مورد اعتماد معروف ترین برند ها

به راهی که می‌رویم و مسیری که می‌پیماییم اعتماد کنید

با افتخار کنارتان هستیم

این ردیاب شامل کمک‌های مالی COVID-19 و تخفیف خدمات بدهی صندوق مالی اوژن برای استان‌های بحران زده از مارس 2020 تا مارس 2022 است. ما اطلاعات را بایگانی کرده‌ایم و دیگر به‌روزرسانی ارائه نمی‌کنیم.

از مشاوره تا برنامه‌ریزی

مدیریت کسب و کار

یک تجربه خوب در بازار همیشه منجر به فروش خوب محصولات شما می‌شود. در اوژن ما موفق شدیم نام‌های تجاری جدیدی را خلق کنیم و آن‌ها را به سهم خود در بازار تبدیل کنیم و مفتخریم که همه صاحبان برندهای مذکور تمامی نیازهای خود را که توسط اوژن به عمل آمده دیده‌اند.