حریم خصوصی

اوژن اشتهارد

اوژن اشتهارد © (سهامی خاص) در سال 1378 توسط آقایان علی سجادی و مهدی حسینی تاسیس شد. پس از چند سال با مطالعات و تحقیقات انجام شده توسط کارشناسان و مدیران ارشد شرکت اوژن، تصمیم بر آن شد تا با آزمایشگاه کاراسا در اسپانیا جلسه‌ای داشته باشند. اوژن در شرف تولید محصولات خود تحت لیسانس آزمایشگاه‌های کاراسا بود. سرانجام دو دوست و شریک قدیمی آقایان علی سجادی و مهدی حسینی عازم کاراسا شدند و در یک همکاری موفق، محصولات خود را تحت برند اوژن، تولید و روانه بازار کردند.

محصولات تحت نظر کاراسا

در حال حاضر برند آلبورا تحت لیسانس شرکت کاراسا اسپانیا تولید و روانه بازار شده و باقی برند‌ها مانند کاترمر، بلگا، پیگو، پیلون و … با فرمولاسیون کاراسا تولید و عرضه میشوند. تمامی محصولات شرکت اوژن نیز طی یک همکاری دوطرفه از شرکت کاراسا در اسپانیا و اوژن اشتهارد تولید می‌شوند.

چرا اوژن را انتخاب کنیم؟

بزرگ‌ترین تولیدکننده رنگ مو و اکسیدان در ایران

تولید و فروش انواع محصولات مراقبتی مو با به‌روز‌ترین تجهیزات دنیا تحت لیسانس کاراسا اسپانیا

شرکت اوژن اشتهارد در سال 1378 تاسیس شد. از آن زمان تاکنون این شرکت 9 برند را معرفی کرده است که نمایان‌گر آن است که چگونه مردم ایران درطول این سال‌ها با محصولات اوژن ارتباط خوبی برقرار کرده و از آنها استقبال خوبی داشته‌اند.

Albura، Belga، Pilon، Katromer، Piccaro، Pigar، PoloBeauty، KSD و PIGO

مورد اطمینان برندهای مطرح در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی

کدامیک از اطلاعات وارد شده را جمع آوری میکنیم و چرا؟

اطلاعاتی که ممکن است برای پر کردن فرم‌ها مورد نیاز باشد، بنا به شرایط کاری محلی یا ملی شما متفاوت خواهد بود. برای مثال ممکن است شما مجاز به نمایش یک آدرس فیزیکی، یک آدرس ثبت شده یا شماره ثبت شرکت خود باشید.

ما در اوژن تمامی اطلاعات فروشندگان و مشتری‌های عمده (*لیبل شخصی) را جمع آوری کرده تا در زمان ارسال فرم‌ها دارایی و مالیات از آنها استفاده کنیم. همچنین این اطلاعات صرفا جهت ثبت دقیق مشخصات کسب و کار شما بوده و جنبه دیگری نخواهد داشت و در واقع در زمان شما هنگام تکمیل پروسه ثبت نام و شکل گیری همکاری، صرفه‌جویی خواهد کرد.

همچنین جمع‌آوری و نگهداری اطلاعات شخصی حساس، مانند اطلاعات مربوط به سلامت در اوژن وجود نخواهد داشت و فقط اطلاعات هویتی توسط اوژن دریافت می‌شوند و بنابراین اگر هرگونه مورد مشکوکی در این وبسایت از شما خواسته شد، از آن اجتناب کنید و حتما آن را با ما در میان بگذارید.

داده‌های شخصی تنها با تعامل کاربر با سایت ما ایجاد می‌شود. این داده‌ها از پروسه‌های فنی مانند فرم‌های تماس، نظرات، کوکی‌ها، آمارها و جایگذاری شخص ثالث نیز تولید می‌شود.

به طور پیش‌فرض اوژن هیچ اطلاعات شخصی در مورد بازدیدکنندگان جمع آوری نمی‌کند و تنها اطلاعات نشان داده شده روی صفحهٔ پروفایل کاربرانی که نام‌نویسی کرده‌ یا فرمی را پر کرده‌اند را جمع‌آوری می‌کند. با این حال هرگاه اطلاعاتی از شما خواسته شده باشد ما از شما تایید خواهیم گرفت تا با رضایت شما این اطلاعات در اختیار ما قرار گیرند.

چگونه از اطلاعات شما حفاظت می‌کنیم

وب‌سایت کمپانی اوژن به نشانی www.owjen.com در هاستینگ 7host نگهداری شده و با قدرتمندترین نسخه کد گذاری alpha-E از قابلیت end to end encrypted بهره می‌گیرد و در حفظ اطلاعات شما بصورت کاملا حرفه‌ای عمل خواهد کرد.

در صورت مشاهده هرگونه مغایرت با موارد امنیتی گفته شده در سریع‌ترین زمان ممکن از طریق هر یک از راه‌های ارتباطی زیر با ما تماس حاصل فرمایید.

پشتیبانی از طریق تلگرام

(لطفا در صورت مشاهده نقض موازین قانونی وب‌سایت، ما را در تلگرام مطلع کنید*)

ارسال ایمیل

(لطفا در صورت مشاهده نقض موازین قانونی وبسایت، ما را از طریق ایمیل پشتیبانی فنی مطلع کنید*)

تماس تلفنی

(لطفا در صورت مشاهده نقض موازین قانونی وبسایت، از طریق تماس تلفنی با وارد کردن داخلی 136 ما را مطلع کنید*)

آدرس پستی دفتر مرکزی

کرج – مهرشهر – بلوار شهرداری – خیابان 204 شرقی – پلاک 425