برخی از مهارت‌های ما

تقویت کسب و کار شما

تقویت کسب و کار شما

یکی از سخت‌ترین موقعیت‌ها در تاریخچه برند می‌تواند لحظه‌ای باشد که شما به اندازه کافی محبوب هستید و باید فقط با به‌روزرسانی کیفیت محصول، ظاهر آن، منطقه دسترسی و غیره مشتریان خود را حفظ کنید. در اینجا در اوژن ما ادعا می‌کنیم که در بسیاری از موارد موفق بوده‌ایم. این امر کار ساده‌ای نیست و نیازمند تجربه و مهارت کافی می‌باشد، با خلق برند‌های نوپا و کسب سهم فروش مناسبی از بازار، بار‌ها ثابت کرده‌ایم که می‌توانیم تا مصرف‌کننده را در بالاترین سطح رضایت خود حفظ کنیم.

کاترمر شاهد رشد 65 درصدی سالانه!

مردم تمایل به انتخاب رنگ مورد علاقه خود را در میان پیشرفت تکنولوژی، گرایش‌ها، فرهنگ‌ها و غیره دارند. اما وقتی نوبت به رنگ مشکی می‌رسد، همه فقط می‌ایستند، لحظه‌ای را به مشاهده ظاهر محصول می‌گذرانند و سپس برقراری احساس نسبت به محصول در آنها آغاز می‌شود. ما در اوژن تصمیم گرفتیم یک نام تجاری جدید به نام “KATROMER” را با طراحی کاملاً مشکی جدید خلق کنیم تا کیفیت بی‌نظیر آن را با رنگی کاملاً جذاب بیان کنیم.

رشد درآمد (6 ماهه) 77%
حفظ مشتری (نسبت میانگین ماهیانه) 92%
سهم فروش در نسل جوان جامعه 87%

رضایت 95 درصدی مشتری از پیگار!

شما به‌عنوان یک خانم برای یک محصول رنگ مو به چه چیزی نیاز دارید؟ آمونیاک کم و ویتامین C برای یک رنگ مو یک ترکیب برنده به نظر می‌رسد! همچنین یک طراحی جدید و شیک احتمالاً چیزی است که شما را برای خریدن آن معطل نخواهد گذاشت. ما در اوژن برای کسانی که بیشتر به موهای خود اهمیت می‌دهند، PIGAR را خلق کرده‌ایم.

رضایت مشتری 95%
رشد درآمد (6 ماهه) 65%
سهم فروش در بازار 80%

مورد اطمینان برندهای مطرح در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی

شرکت اوژن اشتهارد در اواخر دهه 1970 تاسیس شد. از آن زمان تاکنون این شرکت 9 برند را معرفی کرده است که نمایان‌گر آن است که چگونه مردم ایران در طول این سال‌ها با محصولات اوژن ارتباط خوبی برقرار کرده و از آن‌ها استقبال خوبی داشته‌اند.

Albura، Belga، Pilon، Katromer، Piccaro، Pigar، PoloBeauty، KSD و PIGO

به‌دنبال تماس با ما هستید؟

ارتباط سریع با ما